  • : CLC-240-RGB-W
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Тип на охлажданеLiquid cooling
Скорост на помпата, rpm2700 RPM
Скорост на вентилатора, rpm2200 RPM
Брой вентилатори2
Размер на вентилатора, mm120 x 120 x 25 mm
LED светлинаRGB
Консумирана мощностFans: 2.14W-2.90W; Pump: 4.2W
Волтаж, V13.8 V
ЦвятWhite
ДругиCopper Core; Fan Airflow: 64.72CFM
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип на охлажданеLiquid cooling
Скорост на вентилатора, rpm2200
ПодкатегорияОхлаждащи системи
ПодкатегорияОхлаждащи системи
Тегло2.40кг
Chieftec Iceberg 240 RGB White: Перфектно охлаждане и завладяващ RGB осветление
Ключови Предимства:
Потвърдени технически спецификации:
  • Модел: Chieftec Iceberg CLC-240-RGB-W
  • Размер на радиатор: 240mm
  • Размер на вентилатор: 120mm (x2)
  • Скорост на вентилаторите: 800 - 1800 RPM (PWM)
  • Осветление: Addressable RGB (5V 3-Pin ARGB)